O nás

simbargb1-6 (1)

Vítejte v našem obchodě

Chovatelské potřeby Simba jsou rodinnou firmou, která na trhu působí již od roku 2014, kdy byla založena naše první kamenná prodejna v Liberci Ruprechticích. Vzhledem k oblíbenosti a úspěšnosti této prodejny u zákazníků, jsme se v roce 2016 rozhodli rozšířit naši nabídku i do dalších prostor. Vznikla tak prodejna v NC Géčko Liberec, která si svým originálním designem a zajímavým sortimentem rychle našla své věrné a spokojené zákazníky.

Naším cílem je poskytovat všem zákazníkům nejen kvalitní sortiment chovatelských potřeb, ale i odborný servis v podobě dobré rady a výběru sortimentu na míru. Spokojenost vás zákazníků je u nás ve firmě na druhém místě hned po spokojenosti vašich mazlíčků. :-)

Eshop na pohodu

Jsme velmi rádi, že vám můžeme náš sortiment nabídnout online přes eshop. Zaměřujeme se především na oblast Liberce a blízkého okolí. Můžete využít našeho firemního rozvozu zásilek v této oblasti a to za pouhých 39 Kč. Pokud vás již nebaví nahánět kurýra s vaší zásilkou, tak jste na správném místě. Dohodněte si s námi datum a čas doručení a můžete se spolehnout, že vše bude podle vašeho přání. Pokud objednáte zboží v hodnotě nad 799 Kč máte dopravu zcela zdarma. Využít můžete i osobního převzetí na jedné z našich prodejen. Osobní vyzvednutí je samozřejmě také zdarma.

Proč nakupovat u nás?

široký sortiment

(Nemáme co hledáte? Nebojte se nám napsat a my uděláme maximum, abychom vám vyhověli.)

většina zboží dostupná do 24 hodin

rozvoz firemním autem - vy určíte kdy doručíme

osobní odběr na prodejnách