Arpalit o šamp. s extr. z listů čajovníku 250 ml

Kód: VET01517
115 Kč
Skladem (> 5)

Jemný šampón na mytí srsti kožešinových zvířat s vitamíny, s extraktem z listů čajovníku čínského, olivovým olejem a elastim.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Jemný šampón na mytí srsti kožešinových zvířat s vitamíny, s extraktem z listů čajovníku čínského, olivovým olejem a elastim.

Složení:

 Aqua, Sodium Lauryl Ether Sulphate, Cocoamido Propyl Betai, Glycerol, Coco-Glucoside, PEG-7 Glyceryl Cocoate, Dimethico Copolyol, Hydroxyethylcellulose, Phenoxyethanol & Ethylhexylglycerin, D-panthenol, Niacinamide, Olea Europaea, Hydrolyzed Elastin, Camelia sinsis Extract, Parfum, Basic Brown 16 (CI 12250), Basic blue 99 (CI 56059) & Basic brown 16 (CI 12250) & Acid violet 43 (CI 60730) & Basic red 76 (CI 12245) & Basic yellow 57 (CI 12719).

Podání a dávkování:

Jemný šampón určený k pravidelnému mytí srsti psů, štěňat, koček, koťat i jiných kožešinových zvířat. Šampón má příznivý účik na zdraví a krásu srsti zvířat.
Přiměřené množství šampónu naste na namočenou srst a jemným masírováním vytvořte bohatou pěnu. Pro mláďata bo malá zvířata šampon použijte zředěný vodou v poměru 1:2. Po umytí srst důkladně vlažnou vodou opláchněte. Při silném zčištění srsti postup opakujte. Pro zvýšení lesku a zdraví srsti naste po umytí přiměřené množství Arpalit o kondicionéru s extraktem z listů čajovníku a lehce jej vmasírujte do srsti a pokožky. Pochte po dobu 2–5 minut působit. Poté srst opět důkladně propláchněte vlažnou vodou. Srst vysušte fém bo chejte volně proschnout.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: