Arpalit o 6,0/1,5mg/g kožní sprej MR 150 ml

Kód: VET00335
109 Kč
Skladem (> 5)
ARPALIT o mechanický rozprašovač - vhodný zejména pro menší zvířata, pro krátkosrstá zvířata, pro jedince hůře snášející zvuk spreje.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Přípravek je určený k léčbě a prevenci ektoparazitóz u potravinových zvířat, zejména psů, ptáků, plazů a jiných drobných zvířat. Působí proti blechám, klíšťatům, vším, všenkám a jejich vývojovým stádiím. vhodné pro kočky.

Složení:

Ethanolum synt. denat. 77,26 g, Propanum/Butanum 21,75 g, Permethrinum 0,47 g, Phenoxycarb 0,12 g, D-panthenolum 0,16 g, Phenyl Trimethico 0,08 g, Parfum 0,16 g ve 100,0 g přípravku.

Použití:

Před upotřebením protřepat. Nádobku je nutné držet ve svislé poloze. Přípravek se aplikuje stiskem rozprašovače ze vzdálenosti 15-20 cm od povrchu těla. Velikost dávky se odvíjí od velikosti ošetřovaného zvířete. Ošetření se provede po celém povrchu těla s výjimkou obličejové části. Srst se pročeše hřebem, kartáčem bo se rukou v rukavici prom, aby přípravek mohl prostoupit až na kůži. Srst bo kůže zvířete po ošetření musí být lehce zvlhčená. K ošetření obličejové části těla se přípravek nastříká na ruku v rukavici a opatrně se vetře do srsti. Pokud je zvíře velice citlivé při doteku otvorů obličejové části, použijte k léčení přípravek ARPALIT o pěna nasený na ruku v rukavici.

Ošetření zvířete je možné po 1 týdnu opakovat. Po aplikaci zvíře 48 hodin koupejte. Pří-pravek je vhodné použít i na ošetření příbytku zvířete vystříkáním do mokra a zaschnutím. Před aplikací do prostoru vždy odstraňte jídlo bo jídelní nádobí. používat u koček. Přípravek je extrémně jedovatý pro kočky. Přípravek může být pro kočky bezpečný i po kontaktu s ošetřeným psem.

Doplňkové parametry

Kategorie: Šampony, spreje, pomůcky
Velikost: L - velká plemena: Retriever, Doberman, Labrador, XL - obří plemena: Rotvajler, Bernský salašnický, Novofundlanský pes, XS - trpasličí plemena: Čivava, Whippet, S - malá plemena: Jack Russel, Westík, M - střední plemena: Border kolie, Bígl, Kokršpaněl

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: