Ontario

Nejprodávanější

ONTARIO Adult Mini Lamb & Rice
 
od 119 Kč
ONTARIO Adult Large Beef & Rice
 
od 299 Kč
10 položek celkem
ONTARIO Adult Mini Lamb & Rice
od 119 Kč

Kompletní krmivo s jehněčím masem a rýží pro dospělé psy malých a trpasličích plemen (1-8 let), hypoalergenní receptura s nízkým obsahem obilovin.

ONTARIO Adult Large Beef & Rice
od 299 Kč

Kompletní krmivo s hovězím masem a rýží pro dospělé psy velkých a obřích plemen (2-8 let), receptura s nízkým obsahem obilovin.

ONTARIO Senior Mini Lamb & Rice
od 119 Kč

Kompletní krmivo s jehněčím masem a rýží pro dospělé psy malých a trpasličích plemen starších 8 let. Hypoalergenní receptura s nízkým obsahem obilovin.

ONTARIO Senior Mini Fish & Rice
od 119 Kč

Kompletní krmivo s rybím masem a rýží pro psy malých a trpasličích plemen starších 8 let, hypoalergenní receptura s nízkým obsahem obilovin.

ONTARIO Adult Large Fish & Rice
299 Kč

Kompletní krmivo s rybím masem a rýží pro dospělé psy velkých a obřích plemen (2-8 let), hypoalergenní receptura s nízkým obsahem obilovin.

ONTARIO Adult Medium Lamb & Rice
od 119 Kč

Kompletní krmivo s jehněčím masem a rýží pro dospělé psy středních plemen (1-8 let), hypoalergenní receptura s nízkým obsahem obilovin.

ONTARIO Adult Medium Fish & Rice
od 119 Kč

Kompletní krmivo s rybím masem a rýží pro dospělé psy středních plemen (1-8 let), hypoalergenní receptura s nízkým obsahem obilovin.

ONTARIO Adult Mini Fish & Rice
od 119 Kč

Kompletní krmivo s rybím masem a rýží pro dospělé psy malých a trpasličích plemen (1-8 let), hypoalergenní receptura s nízkým obsahem obilovin.

ONTARIO Puppy Medium Lamb & Rice
od 119 Kč

Kompletní krmivo s jehněčím masem a rýží pro štěňata středních plemen (1-12 měsíců), hypoalergenní receptura s nízkým obsahem obilovin.

ONTARIO Puppy Mini Lamb & Rice
od 119 Kč

Kompletní krmivo s jehněčím masem a rýží pro štěňata malých a trpasličích plemen (1-12 měsíců), hypoalergenní receptura s nízkým obsahem obilovin.

ontario

Granule Ontario již patří mezi osvědčené a zavedené značky na našem trhu. Jedná se o kvalitní super prémiové krmivo, které dokáže uspokojit potřeby pejsků všech velikostí a ras. Na výběr máte od malých praktických balení pro menší pejsky, až po 13-ti kilová balení pro velká a obří plemena.