Flevox XL 402mg spot-on dog a.u.v. sol 1 x 4,02 ml

Kód: VET02811
198 Kč
Skladem (> 5)
LEVOX 402 mg roztok pro nakapání na kůži - spot-on pro psy je antiparazitikum pro léčbu a prevenci napadení blechami, klíšťaty a všenkami u psů a pro léčbu a kontrolu alergie na bleší kousnutí (FAD) u psů.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Účinnost proti napadení blechami po dobu týdnů, proti přisátí klíšťaty po dobu 3 týdnů. Balení obsahuje 1 pipetu.

Složení:

Fipronilum 100 mg v 1 ml. Butylhydroxyanisolum, Butylhydroxytoluenum, Povidonum, Diethylenglycoli monoethyleter.

Použití:

používejte u štěňat mladších ž 8 týdnů a/abo u psů vážících méně ž 2 kg. vhodné k použití u mocných zvířat bo zvířat v rekonvalescenci. používejte v případě přecitlivělosti na léčivou látku bo na některou z pomocných látek. Použití v průběhu březosti bo laktace pouze po doporučení veterinárním lékařem. Vyvarujte se častému koupání/namáčení ve vodě bo šamponování zvířete. Přípravek pouze pro psy, používat u koček.

Přípravek brání přichycení klíšťat k zvířeti. Jestliže bylo zvíře ošetřeno před napadení klíšťaty, budou klíšťata usmrcena v prvních 24-48 hodinách po přichycení. To se většinou sta před nasátím, čímž je riziko přenosu infekčních chorob minimalizováno. 

Rozhrňte srst zvířete v oblasti kohoutku před lopatkami tak, aby byla viditelná kůže. Přiložte hrot pipety na kůži a několikrát pipetu stiskněte tak, aby se obsah vyprázdnil přímo na kůži v jednom místě. V případě nadměrného zvlhčení srsti přípravkem se může vytvočit mastná skvrna v místě ošetření. Skvrna zmizí do 24 hodin po aplikaci.

Přípravek aplikujte na místo, kde si jej zvíře může olízat a zajistěte, aby si jej zvířata po ošetření olizovala navzájem. aplikujte na rány bo poškozenou kůži. manipulujte s ošetřenými zvířaty a zamezte kontaktu dětí s nimi, dokud aplikovaný přípravek zasch.

Dávkování:

Aplikujte na kůži v závislosti na hmotnosti zvířete podle následujíci tabulky: 

- 1 pipeta 4,02 ml pro psy od 40 kg do 60 kg.
Pro psy od 60 kg použít dvě pipety 2,68 ml.

Doporučený minimální interval mezi aplikacemi je 4 týdny.

Doplňkové parametry

Kategorie: Flevox
Velikost: XL - obří plemena: Rotvajler, Bernský salašnický, Novofundlanský pes

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: