Calibra

Nejprodávanější

8 položek celkem
calibra dog konzerva hovezi
36 Kč

Kompletní krmivo pro dospělé psy. Receptury s vyváženou kombinací, masa, těstovin a obilovin a zeleniny v želé vyhoví různým chutím psích strávníků.

Calibra Dog konz. jehněčí+hovězí+kuřecí v želé
36 Kč

Kompletní konzervované krmivo pro dospělé psy s kousky jehněčího, kuřecího a hovězího masa v jemném želé od českého výrobce Calibra.

Calibra Dog konz.Sensitive jehněčí 400g
42 Kč

Plnohodnotné vlhké krmivo bez obilovin se 100% deklarovaným zdrojem proteinu - jehněčí - výhradně živočišný protein. S přídavkem lososového oleje.

Calibra Dog konz. krůtí+kuřecí+těstoviny v želé 1240g
45 Kč

Kompletní konzervované krmivo pro dospělé psy s kousky krůtiho a kuřecího masa a těstovin v jemném želé od českého výrobce Calibra. 

Calibra Dog konz.Adult hovězí s mrkví 400g
42 Kč

Kompletní masová konzerva pro dospělé psy. Plnohodnotné vlhké krmivo bez obilovin se 100% deklarovaným zdrojem živočišného proteinu - hovězí. S přídavkem lososového oleje.

Calibra Dog konz.Adult krůta a kuřecí srdíčka 400g
42 Kč

Plnohodnotné vlhké krmivo bez obilovin se 100% deklarovaným zdrojem proteinu - krůta a kuřecí srdíčka - výhradně živočišný protein.

Calibra Dog konz.Adult zvěřina s brusinkam 400g
42 Kč

Plnohodnotné vlhké krmivo bez obilovin se 100% deklarovaným zdrojem proteinu - zvěřina - výhradně živočišný protein. S přídavkem brusik a lososového oleje.

Calibra Dog konz.Junior kuře s hnědou rýží 400g
42 Kč

Plnohodnotné vlhké krmivo se 100% deklarovaným zdrojem živočišného proteinu - kuře. S přídavkem lososového oleje.