BARF - LOSOS KOMPLET

Kód: 8596245000629
od 42 Kč

Zvolte variantu

BARF - LOSOS KOMPLET je mleté syrové maso určené ke krmení psů a jiných domácích šelem.

Detailní informace

Balení: 1 Kg
Skladem (4 ks) | 8596245000612
79 Kč
Balení: 0,4 Kg
Momentálně nedostupné | 8596245000629
42 Kč

Detailní popis produktu

Složení: 
losos svalovina
losos kost
mrkev
čínské zelí
jablka

Pro koho se hodí: 
Balíček se hodí pro všechny věkové kategorie psů.
Jednou týdně můžeme lososem zpestřit jídelníček psům s omocněním ledvin.
Zdravým psům do jídelníčku můžeme lososový komplet zařadit 1x až 2x do týd

Pro koho se hodí bo hodí méně:
Z důvodu vyššího obsahu tuku se u psů s omocněním jater a slinivky losos komplet doporučuje vůbec. 

Popis: 
Hlavní složkou je maso a kosti z lososa, chybí dokonce ani ploutvičky. Losos patří mezi klasické ryby trávící většinu života v moři, přesněji v Atlantském oceánu. Díky svým skvělým vlastnostem se v lidské ale i psí stravě doporučuje, zařazovat maso ryb do jídelníčku alespoň jednou týdně. Lososa řadíme mezi tučnější ryby a díky tomu dodá tělu jen kvalitní bílkoviny, ale i omega 3 nasycené mastné kyseliny a jiné tuky v dostatečném množství. Díky obsahu tuku se dobře využijí i v mase obsažené vitamíny rozpustné v tucích, především tedy vitamín D, který je zodpovědný za využití vápníku z potravy a jeho zabudování do kostí. Dalším vitamím, který je v mase lososa hojně obsažen je vitamin B1 thiamin, který je mimo jiné zodpovědný za správnou funkci rvového systému. Z mirálů obsahuje losos hlavně hořčík, vápník a železo. Bílkoviny obsažené v masu z lososa mají velmi dobré aminokyselinové složení a jsou dobře stravitelné.

Rostlinnou složku losos kompletu tvoří mrkev, čínské zelí a jablka.
Mrkev je hodnotnou součástí jídelníčku především kvůli obsahu vitamínů, především vitamínu A (v mrkvi je obsažen jeho prekurzor=provitamín betakaroten). Vitamín A je tradičně používán pro zlepšení zdraví oka, kůže a srsti. Díky tuku obsaženému v mase z lososa se zvyšuje i vstřebatelnost vitamínu A obsaženému v mrkvi. Mrkev také obsahuje rostlinné pektiny, což jsou látky které zlepšují stav střevní sliznice a tím dochází k efektivnějšímu trávení a využití živin z krmiva všeobecně.
Čínské zelí je zelenina s nízkou ergetickou a vysokou výživovou hodnotou. Obsahuje především vitamín C, dále je zdrojem vitamínů skupiny B. Z mirálů můžeme jmenovat draslík, hořčík, vápník, železo a menší množství sodíku.
Jablka obsahují ovocné cukry a pektiny, které zlepšují trávení a samozřejmě i vitamin C.

Tento balíček obsahuje maso a kosti a ní tedy nutné k němu přidávat něco dalšího. 

Analytické hodnoty: 
vlhkost 61,9%, bílkoviny 20%, sacharidy 0,2%, tuky 15%, vláknina 1,1%, popel 1,8%

Balení: 
BARF - LOSOS KOMPLET je mleté syrové maso určené ke krmení psů a jiných domácích šelem. Maso je mleté a zabalené v plochém PE/PP obalu. Výhodou tohoto balení je dobrá skladovatelnost, protože zabírá v mrazáku málo místa a zároveň je možné, celkem snadno ulomit a rozmrazit jen část balíčku. Veškeré použité suroviny odpovídají potravinářské kvalitě.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: