Beaphar obojek antipar.Bio Band kočka 35 cm

Kód: VET02356
110 Kč
Skladem (> 5 ks)

Repelentní obojek pro kočky a koťata od 2 měsíců věku založený na bázi přírodních olejů.

Detailní informace

Detailní popis produktu

 

Repelentní obojek pro kočky a koťata od 2 měsíců věku založený na bázi přírodních olejů. Prostředek s ochranným účinkem koncentrovaných nimbových substancí. Účinné látky proniknou do srsti a na kůži kočky, srst bude voňavě svěží, kůže hebká a stálým nošením získá kočka příjemnou vůni pro člověka i pro zvíře, nikoli však pro škodlivé parazity. Vysoce účinné vlastnosti čistě biologických nimbových esencí působí jako trvalý ochranný plášť.

Složení:

Obsahuje vysoce účinné esence nimby a voňavé éterické oleje přírodního původu jako eukalyptový olej, citrónový extrakt, cedrový olej, mátu a routový olej. 

Účinnost: 

4 měsíce. 

Obojek je voděodolný, zelené barvy.

Použití:

doporučujeme přímý kontakt mezi sliznicemi člověka a obojkem, ke kterým může dojít v průběhu dětského „zkoumání“ předmětů, které mají kojenci v oblibě, např. olizováním, sáním apod. Toto by mohlo vyvolat u dítěte podráždění sliznic, případně alergickou reakci. 

Závěrem, nahodilý kontakt s obojkem dítěti rozhodně ublíží ani uškodí, avšak cílenou hru či kontakt s obojkem dítěti, kojenci rozhodně doporučujeme.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: